Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed  | 

Jak dodać ogłoszenie

Dodawanie ogłoszeń jest wyjątkowo proste i nie wymaga zbyt wiele czasu. Ogłoszenia mogą być zamieszczane tylko przez właścicieli lub zarządców kwater. Ogłoszenia podstawowe są bezpłatne, a jedynie za ogłoszenia wyróżnione należy uiścić opłatę.
W pierwszej kolejności należy zarejestrować się. Tylko osoby posiadające konto w naszym serwisie mogą dodawać ogłoszenia. Po dokonaniu rejestracji, otrzymasz na podany przez siebie adres mailowy wiadomość potwierdzającą rejestrację z linkiem do strony logowania. Od tej chwili można logować się i dodawać ogłoszenia.

Formularz, który należy wypełnić poprowadzi Cię krok po kroku, a my poniżej spróbujemy przedstawić pokrótce kolejne jego etapy:

KROK 1
Należy wybrać kategorię, w jakiej ma się znaleźć ogłoszenie. Kategorie stanowią poszczególne rodzaje kwater. W przypadku braku odpowiedniego typu noclegu, prosimy o kontakt mailowy, a natychmiast poszerzymy kategorie.

KROK 2
Należy wpisać nazwę nieruchomości i uzupełnić kolejne pola formularza. Pola oznaczone gwiazdką MUSZĄ być uzupełnione. W przypadku pola dotyczącego ceny, należy podać najniższą, jaka jest za jeden nocleg w polskich złotych. Poszerzony cennik można dodać do opisu nieruchomości.
Do ogłoszenia można dołączyć maksymalnie 8 zdjęć, z których każde nie może przekraczać 500kB. Zdjęcia dodawane do oferty nie mogą posiadać tzw. “znaków wodnych” ani żadnych napisów, szczególnie adresów stron internetowych.
Dla osób zainteresowanych wyróżnieniem swej oferty jest możliwość zaznaczenia dodatkowo płatnej (25PLN) opcji „Polecamy”, dzięki której wyróżnione ogłoszenie będzie się pojawiać na stronie głównej w górnym panelu.

KROK 3
Wyświetla się podgląd ogłoszenia- masz możliwość sprawdzenia wszystkich wybranych przez siebie opcji i kosztów ogłoszenia. Jeśli wszystko się zgadza i akceptujesz podany w tym miejscu regulamin, wystarczy kliknąć ikonę „Dalej”. Ogłoszenie zostało dodane i czeka na akceptację administratora, a na stronie pojawiają się wszelkie dane potrzebne do dokonania ewentualnej płatności za ogłoszenie (w przypadku ogłoszeń Polecanych).
Po zatwierdzeniu wpłaty na nasze konto, ogłoszenie jest sprawdzane i pojawia się na stronie. W przypadku braku jakiś istotnych informacji poprosimy Cię o uzupełnienie lub zmianę ogłoszenia.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Popular Ads Overall